Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk. Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Nie pokazuj więcej

Witaj na stronie

Pełna nazwa naszej organizacji brzmi Stowarzyszenie Wspierające Chorych na Chłoniaki "Sowie Oczy".
Jesteśmy grupą ludzi, którzy w różny sposób zetknęli się z chłoniakami.
Wśród nas są m.in. pacjenci, ich bliscy, lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, prawnicy, studenci.

Wspólnie przeciwdziałamy poczuciu osamotnienia, niewiedzy i zagubienia wobec budzącego lęk rozpoznania. Podtrzymujemy się na duchu, zarówno w codziennym życiu i w chwilach trudnych.
Naszym wsparciem pragniemy objąć chorych na chłoniaki w całej Polsce.


Czytaj więcej


Aktualności

Życzenia

21.04.2014
Wielkanoc 2014
Czytaj więcej

Nowości kwartalne 2014

21.04.2014
Nowości z miesięcy styczeń, luty, marzec i kwiecień 2014.
Czytaj więcej

2014

02.01.2014
  Nowy 2014 Rok niech przyniesie Wam zdrowie, radość , miłość , pomyslność i spełnienie marzeń , a gdy one się spełnią niech dorzuci garść nowych , bo tylko one nadają oprócz Rodziny zyciu sens. Rodzinie Sowich Oczu,Przyjaciołom , sympatykom i każdemu z Was garść życzeń . Dosiego Roku !!!
Czytaj więcej

Golfem w raka

15.09.2013
Golf jest sportem dla każdego, choć wymaga sprawności fizycznej oraz przyzwoitej kondycji (w czasie jednej rundy golfa przeciętny golfista, noszący samodzielnie swoją torbę golfową, spala do 2500 kcal). Mimo to może go uprawiać zarówno 70-latek, jak i 10-latek.Golf daje możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w atmosferze spokoju, z dala od zgiełku. Jest również doskonałą okazją do nawiązania kontaktów prywatnych i biznesowych.
Czytaj więcej
Realizacja: NKT.PL, powered by: RevCMS